Středa, 7 června, 2023
aktualne

Aplikace Twigsee: Moderní nástroj pro efektivní správu a komunikaci ve školkách

on

Každodenní administrativa a starosti spojené se správou mateřské školy mohou být mnohdy vyčerpávající. Proto se nabízí moderní řešení v podobě aplikace Twigsee. Ta vám mnoho úkonů usnadní, nabízí přitom výhody pro školku i rodiče.

Přehledná matrika

Namísto velkého množství šanonů můžete mít všechny potřebné informace uchovávané v elektronické podobě. Máte k nim tak mnohem snazší přístup, kdykoli a odkudkoli. Proto se vyplatí využívat informační systém – ať už jde o mateřskou školu, dětskou skupinu či třeba jesle. Nabízí se různá řešení, přičemž zpravidla jde o informační systémy, které nabízí intuitivní prostředí v počítačovém rozhraní, či aplikaci, se kterou budete mít školku v kapse. Skvělou volbou je aplikace Twigsee či MáŠkolka.

Klíčové informace

Díky elektronickému provedení můžete na pár kliknutí získat klíčové informace o dítěti – třeba údaje o alergiích, zdravotních omezeních a podobně. Pro rodiče je také mnohem jednodušší vyplňovat online formuláře, které lze navíc v případě potřeby aktualizovat. Program navíc zvládne automaticky vytvořit řadu potřebných dokumentů a exportů. Kromě toho slouží jako hlavní komunikační kanál, jehož prostřednictvím můžete snadno a rychle kontaktovat rodiče.

Správa docházky

S aplikací budete mít vždy přehled o tom, kolik dětí je ve školce. Prostřednictvím mobilní aplikace můžete na jedno kliknutí zaznamenat přítomnost dítěte. Pro rodiče se nabízí možnost snadného omlouvání ratolestí prostřednictvím aplikace. Elektronická evidence docházky má mnoho benefitů – ať už jde o aktuální přehled či jednoduché zaznamenání absence, může sloužit také jako podklad pro automatický výpočet školkovného a stravného.

Informační systémy pro školky nabízí mnoho skvělých výhod. Oblíbí si je navíc i rodiče, jelikož usnadňují komunikaci.

Mohlo by Vás zajímat