Pondělí, 27 března, 2023
aktualne

Šperky, které z vás udělají hvězdu

on

Hollywoodské hvězdy kráčející po červeném koberci v záři blesků fotoaparátů by nebyly tím, čím jsou, bez doprovodu svých šperků.

Šperky si nežádají pozornost, snadno ji na sebe strhnou jednoduše tím, čím jsou. Slavné celebrity se však se šperky nepotkají jen na velkolepých premiérách. Čas od času je navléknou i přímo před kamerami, neboť si to žádá jejich role.

Ať už klíčovou rekvizitu vepsal do příběhu scénárista podle vlastní fantazie nebo se inspiroval literárním dílem slavného autora, šperky jsou pro svět literatury i filmu nesmírně důležité. Historie zná tak celou řadu těch, kteří se dokázali tak zarýt pod kůži, že fanoušci slavného díla bytostně touží mít je doma.

Ostatně například putování Froda Pytlíka, který s Jedním prstenem kráčel k Hoře osudu se zatajeným dechem sledovali jak filmoví fanoušci, tak i čtenáři legendární fantasy ságy Pán prstenů. Nemusíte mít přitom podobně barvitou představivost jako autor slavného díla. Šperky samy o sobě jsou zosobněním světa plného fantazie. Vstupte do něj s námi.

Mohlo by Vás zajímat

Červíci v třešních? Stačí tento jednoduchý trik a budou FUČ …...

Sezóna třešní je již v plném proudu. I vy občas s nadšením zakousnete do šťavnaté a sladké bobule, předělů ji zuby na polovinu a...