Středa, 7 června, 2023
aktualne

Léto, slunce, piknik, zahrada! Kouzelné posezení venku, inspirujte se

on

Je příjemné teplo a sluneční paprsky lákají ven. Posedět při dobrém jídle a chutných nápojích na louce, balkoně či zahradě? Kdo by tomu řekl ne?

Pravda, nb 14.05.2020 11:00
Tak proč neskočí na kolo a nevydat se například na piknik? Nabízíme inspirace, které by se vám na pikniku mohli hodit.

Na piknik se dá vyrazit i na kole – ak věci …
Na piknik se dá vyrazit i na kole – pokud věci ukryjete do chladicí tašky, Tchibo.
Pokud si na piknik či do přírody vyrazíte na kole, právě na něm musíte odvést nejen pohoštění, ale například i deku, talíře a skleničky. Užitečnou tak může být pikniková taška, kterou jednoduše upevníte na váš kolo a v případě potřeby sundáte, otevřete a její obsah vyložíte na deku.

Venkovní posezení ve znamení přírody -…
Venkovní posezení ve znamení přírody – ratanový a dřevěný zahradní nábytek, WestwingNow.sk.
Solární energie je dobrá pro životní prostředí. Při jejím získávání se do ovzduší neuvolňují skleníkové plyny ani jiné znečišťující látky. Solární svítidla zpříjemní posezení na louce či na zahradě a postarají se o kouzelnou atmosféru s přicházejícím večerem. Romantice tak dáte rozhodně zelenou!

Letní piknik a posezení venku – inspirace
FOTOGALERIE
Je čas sbalit se na piknik, Tchibo.
Chladící taška, Tchibo.

  • 9Ratanový stolek, WestwingNow.sk
    Posezení na balkoně či terase může být rovněž příjemně stráveným časem s rodinou – je jen na vás, v jakém stylu si svůj balkón na letní sezónu připravíte. Můžete se držet přírodních tónů, zaměřit se na ratan a dřevo – takové materiály přenechají vašemu balkónu pečeť tepla a přírody.

Svěží letní kombinace – žlutý zahradní nábytek …
Svěží letní kombinace – žlutý zahradní nábytek se k horkému letu hodí, Bonami.sk.
Pokud máte chuť na svěží letní experimentování, posedět si můžete v obklopení výrazných tónů, například zvolte žlutý zahradní nábytek, následně právě s těmito výraznými tóny volte prostírání či doplňky a nádobí na stůl. Neměly by chybět karafy či efektní nádoby na domácí limonády, při přípravě kterých je vhodné použít bylinky ze zahrady – kromě toho, že nápoji dodají skvělou chuť, v průhledné nádobě se stanou pěknou dekorací na stůl.

Mohlo by Vás zajímat